29.05.25 | Utrhor, @, další tvorba | 428 x | vypínač
Krosnu si mohu nechat – někde? – říká drobná slečna – zatím prý položit tady, že ji pak odnese – tak to hodně štěstí! – shazuji bágl ze zad – jdu do sálu – hledám marně své místo / lidé mi poradí – pak nekonečné reklamy / už se to blíží / Pink Floyd – cajky na plátně v amfiteátru chystají – sedím na konci řady, kde není úniku a chce se mi chcát – vedle mě sedící stokilové ženy trpí tím, že ze mne jde z kouře, potu a piva smrad.
Floydi končí první nekonečnou píseň – úporně procházející mým močákem – tak jsem se v pauze odhodlal k odchodu na WC – ale spletl jsem si směr – vyšel jsem nouzovým východem / procházím jakýmisi prostory bez oken – celý sál jsem obešel a na WC došel - cestou i svou batožinu v nějaké kanceláře spatřil – vracím se zpět do sálu.
Pokračování příště
realita láska jen tak srdce sex ... vztah poezie smrt město beznaděj vyznání zklamání momentka pocity antilistí podzim cesta krev žena fantasy bolest příroda čas strach samota zoufalství sen zima tma * naděje hrůza emoce humor haiku život přetvářka nenávist touha aa erotika .. osud x voľný verš temnota vzpomínka smutek . noc horor mládí deprese les horror sobota pocit vztahy svoboda povídka marnost
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2025 Skaven
komentářů: 14780
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6490
autorů: 867