20.10.09 | Lakmé, @, další tvorba | 2014 x | vypínač
Otevřela jsem sklepní dvířka vlastního Já.A ač se to možná jen zdá, potřebuji medvídka co dostal od tebe srdeční masáž, anebo jen fujtajbl pytlík.Do města autobus, co jezdí s transvestity hledajícími orgasmus, odmítl mě odvést.Chybí mi hnědý podšálek, Karle.
Kráčím tedy do hlubin a loučím se s tebou.Nejsem krásná a smělá jako ten, jehož si zamilujete a ruce mě zebou, když pomyslím , že žiju okamžikem jednoho dne.Ale jednou přeci vyhraju a půjdu do televizní soutěže a řeknu všem o dokonalosti svých bližních.Mechanicky naslouchám Beethowenu, z něhož je mi zle.ultranásilnicky ničím samotu společnicí gumovou. Bianca se jmenuje.Celý svět je teď a bude na nohou až letadlo pustí svůj motor do mého pokoje.A já tam nebudu….anebo možná….Hodiny.
P.S. schválně jestli najdete všechny filmy v těch řádkách ukryté:)
, linkuj! 
, jagg 
bolest zima čas přetvářka žena realita sen samota touha tma zoufalství fantasy erotika pocit láska sobota aa smrt strach deprese humor nenávist vzpomínka emoce . vyznání hrůza pocity horror .. horor smutek marnost x povídka zklamání naděje haiku srdce podzim osud poezie vztah noc život cesta svoboda beznaděj les krev temnota voľný verš sex město jen tak příroda mládí antilistí * ... momentka vztahy
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14788
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6519
autorů: 867