23.11.10 | Donar Tyr, @, další tvorba | 2949 x | vypínač
Válčíme ve tmě-
já v tobě a ty ve mně...
Miláčku svleč mě
z kapek a ze šera.
Chvěji se ti celá...
Tak znovu sveď mě.
V pomalovaném hedvábí,
svíčky jsou světlušky zkamenělé.
Náhrobky z voskových kapiček zdobí ti cestu...
Freyja tě provádí,
tam kde slova jsou než kůže méně.
Pohlaď si nevěstu po vlasech pro štěstí...
, linkuj! 
, jagg 
... fantasy svoboda haiku poezie vztahy .. strach jen tak naděje tma x touha vyznání osud sex žena . humor sen sobota voľný verš momentka pocit * noc život beznaděj aa smutek horror nenávist srdce povídka mládí antilistí příroda cesta zima přetvářka vztah deprese zoufalství horor podzim zklamání samota vzpomínka temnota smrt čas realita bolest pocity les město krev marnost erotika hrůza emoce láska
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867