ikona.png, 0 kB Nokturno.net / tvorba / dílko

  

+ přidej: dílko | obrázek» přihlásit | zaregistruj se

Vysočina 2018 - část 4.

29.11.18 | Utrhor, @, další tvorba | 254 x | vypínač


Ambrožný – vrcholová kniha – kult-urní fronta mě napadla – tak to tam zapíšu – psychedelický znak České-Slovenské republiky kousek dál označuje rezervaci – nový znak s orlicemi a lvy je protrhaný a pod ním vykukují části rudého znaku lva s hvězdou – opět lituji , že jsem si nevzal foťák – no-co vyfotím si to v hlavě …….

Vídeň – hospoda zavřená – musíme najít vesnici kde hospodský ještě neumřel – paní, která nám informace dávala – se ptala – Jdete na kamínky ? – NE ! – My jdeme na Cyrilov – asi za deset minut nás zachvátila kamínková horečka – nějaké křišťály jsme našli – a na krásné výhledy za Cyrilovem došli i ohniště tam bylo – další vrcholová kniha - v Cyrilově jsme viděli plakát na Gladyfest – hned, jak jsme si víno dali – tak jsme zapěli festu na počest a do knihy i s obrázkem to ztvárnili :

V neděli večer
už musí být
všichni pekáči vymydlení
a číra k hlavě pěkně přilepený
V pondělí ráno
městské maskáče oblečený
do práce s chutí – chtějí jít

Ref.: Já sem póza pank
Pivo piji – vabank
Ale jenom v pátek
Neb v pondělí nechci mít v hlavě zmatek !

28.8.Pondělí – 11:30 – Sklené nad Oslavou – nádraží – most nedokončený – vzali jsme si plány – čekárna nádraží – na volnou plochu pod výlukovými jízdními řády – kreslím výjev z výletu – coby reklamu na Folkolorit – cedule v závěsech pěkně vržou – proto začíná KOncert skřípění vývěsních cedulí, který trvá asi deset minut než z okénka s nápisem zastávka bez obsluhy vykoukne paní od dráhy – Co tady děláte ? – KOncert – AHA – já jsem si říkala – co je to za zvuky – a co jste nám to tam napsali ? – tak si to přečtěte ! …. odcházím – Ivan to tam nějak dořešil …… obchod opět zrušený – hospodští vymřeli – kolem rybníku do lesa – hledám skálu a pramen – pramen jsem našel – skálu ne – čaj …..

Přesouváme se vlakem do Brna – k Ivanovi a na Litenčickou pahorkatinu ….

Pokračování příště


 Přidat komentář 
› Online 2


O nokturnu

Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.

©1999-2019 Skaven

Shrnutí

komentářů: 14751
článků: 557
obrázků: 3652
dílek: 6307
autorů: 860