ikona.png, 0 kB Nokturno.net / tvorba / dílko

  

+ přidej: dílko | obrázek» přihlásit | zaregistruj se

Zappisník orientačního běžce z blázince 1.

09.07.19 | Utrhor, @, další tvorba | 128 x | vypínač


Sedím na nádraží a okusuji si nehty – jsou příliš dlouhé a mohly by vzbudit pozornost ….. Proč jsem si pořídil Švýcarský nožík bez nůžek ? – CHYBA – myslete na to …..

….asi po desáté kontroluji čas odjezdu vlaku a číslo perónu – dívám se kde mám jízdenku …. Snad jsem ji neztratil – prohlížím všechny kapsy – ÁÁÁ – je tady v peněžence – znovu se jdu podívat na hodiny – kontroluji perón – kontroluji ústroj – napětí v hlavě - drnčení čekání – nervozita…
Kam jedu ? Na orientační běh ? – dávám si zavařovací gumu na hlavu – snad sevření udrží lebeční kosti při sobě – přetlak blouznění – o tom co by mohlo být dobrým důvodem k přepravě mimo obvyklou trasu.

Motto : Když jdeš páchat nepravosti
musíš si vymyslet dobrou legendu
Jen ten kdo nic nedělá
chce se od ostatních odlišit
PÓZA ! – Hrůzu nečiní

Hlavní je mít baterku – nejlépe dvě a dostatek vody – pak přežiješ jakoukoli ataku a nemusíš podávat zprávu o svém stavu. Zaženeš temnotu i žízeň. Bez jídla přežiješ – vezmi si bílé víno suché – nemusíš mít pak takový strach z cukrovky – nejsi alkoholik – piješ jen jednou – za tři dny – koupel zvládáš – vlnu taky – kdyby se někdo ptal provozuju geokešing – ten normální už mě nebaví – tak jdu do hloubky – rýč a krumpáč – rozumíte geologkešing – hledám a ukládám indicie pod povchem – souřednice póluji – energii kamenům kérlingovou dráhu metu bubnem – to bude psychedelie !!!

Pokračování příště


 Přidat komentář 
› Online 3


O nokturnu

Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.

©1999-2019 Skaven

Shrnutí

komentářů: 14753
článků: 557
obrázků: 3652
dílek: 6320
autorů: 860