ikona.png, 0 kB Nokturno.net / tvorba / dílko

  

+ přidej: dílko | obrázek» přihlásit | zaregistruj se

KOndoriál 16. - 19.11.2023 - KONEC

06.12.23 | Utrhor, @, další tvorba | 370 x | vypínač


ÁÁÁ – letní restaurace naproti nádraží i v tento pokročilý roční čas v provozu – zaplachtovaná – uvnitř přímotop – folkové duo hraje – písně bratrů Nedvědů – hned v masce Vyšehradského jezdce do tance se dám – pivo – a tak dál – hodinka utekla rychle – bus – Pěnčín – Oko s Kryšpínem se jdou obětovat do hospody – teda vyzvednout Zacha – ten se ale skrývá v domečku – ladíme aparáty – po příchodu Oka a Kryšpína opět hrajeme – pak Mamut znaven – ukončujeme produkci – Kryšpín už spí – pouštíme si písně z netu – otevírám rum na Kondora – pak už jen rána do hlavy – nevím - krev? – kde – ráno? – co? …..

Sobota 18.11.

Výlet na Osadu za Pěnčínem – lopata, krumpáč sebou – chceme vztyčit nový totem co jsem vyrobil přes rok – udělat oheň – to se zvládlo – totem vztyčen díky Okovi – já jsem to již po kulturní frontě nedával – somnolence – Mamut odjíždí – sova a káně se staly neviditelnými – v podvečer odcházím domů – ostatní o něco později ….

Neděle 19.11.

Odjezdná – nějaké pivo ještě zbylo… - lopata a krumpáč zůstaly na bunkru…

Pondělí 20.11.

Dopoledne jdu na Osadu pro krumpáč a lopatu – vše na místě…

Sobota 25.11.

S rodinou – kde jinde než opět na Osadě – masky sebou – oheň – sova a káně se demaskovaly – takže použity ve videích do Durmangány – materiál už by měl vystačit na celou stopáž písně – na Osadě to začíná vypadat, jak ze Švankmajera… - podzim končí – další týden sníh….

KONEC


 Přidat komentář 
› Online 3


O nokturnu

Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.

©1999-2024 Skaven

Shrnutí

komentářů: 14769
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6441
autorů: 866