ikona.png, 0 kB Nokturno.net / tvorba / dílko

  

+ přidej: dílko | obrázek» přihlásit | zaregistruj se

Vítání jara 3. - 6.4.2026 - část 2.

15.05.26 | Utrhor, @, další tvorba | 128 x | vypínač


Domlouváme se co podniknout odpoledne – bratr odmítá výlet kol Kosíře – viděl z autobusu davy, co mířily na vrchol – půjdeme tedy na rozhlednu k Přemyslovicím – nedošli jsme – ostrý vítr nás na prvním hřebenu sfouknul k přístřešku s výhledem na Nízký i Hrubý Jeseník – pak klesáme do závětří borového lesa směr „Bunkr“.

Cestou říkám bratrovi, že v Ostravě už jedno Vítání jara bylo – Oko mi z něho poslal fotky – bratr se chechtá se slovy – no jo tak oni chtěli , abys je u toho konečně neotravoval s nějakýma kecama a pičovinama - masky, nástroje, atd… konečně v klidu chlastání-pohoda…

Bunkr – cestou potkáváme výpravu důchodců – sbíráme do batohů dřevo do kamen – jelikož už mám něco upito / nedá mi to a dám se s výpravou do řeči – někteří jsou bývalí skauti – míří do Náměště – myslím, že říkali – bydlištěm v Brnu – radím jim různé cesty, zkratky, zajímavosti a zavedu je na prohlídku bunkru – osady – líbí se jim – pořizují si zde nějaké foto – vyprovázím je ještě na nejbližší rozcestí – kde se loučíme a vracím se na osadu kde ještě chvíli posedíme – potom kol obchodu na dvorek kde děláme oheň do tmy při poslechu veselých písní.

Pokračování příště



















 Přidat komentář 




› Online 7


O nokturnu

Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.

©1999-2026 Skaven

Shrnutí

komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867