ikona.png, 0 kB Nokturno.net / tvorba / dílko

  

+ přidej: dílko | obrázek» přihlásit | zaregistruj se

O penězích a nenechavém podnikateli

07.03.05 | Dr.Str., @, další tvorba | 1593 x | vypínač

Vše je o penězích. Jak všichni tvrdí, můžete mít lásku a přáteství, ale bez peněz jste nic. Samozřejmě nastávají i takové situace, jako že i s penězi jste ve velkém problému. Například takový nejmenovaný problém se šéfem Jukosu. Ale to je vedlejší. Abych řekl pravdu, tak já mu to přeju.
Před mnoha a mnoha lety žil byl jeden velice mladý člověk, který byl šíleně chudý. Skutečně šílené jeho podmínky byly. Často ani na internet nebylo. No a tenhle člověk se rozhodl, že se svým životem něco udělá. Rozškubal občanku, zahodil řidičák, rozbil televizi a začal prodávat drogy. Stal se z něj dealer.
Jak ubíhaly věky, ten muž stárnul. Vyhrál několikrát soutěž POP Idol. Vykradnul prezidentskou vilu a odnesl z Louveru jeden obraz strašně škaredý ženský s takovým postiženě hloupým obrazem. Jeho život byl úspěšný a vůbec se s tím netajil. Když na něj policie uspořádala hon, tak je nechal zastřelit svými najatými žoldáky. Když se stal ministrem vnitra, tak mu policajti dali pokoj.
To mu bylo dvacet šest.
Potom si řekl, že by mohl ovládnout svět. A co se nestalo? Povedlo se mu to. Když už přemýšlel o zničení světa, tak se zastřelil, protože mu to připadalo zvrhlé. Naštěstí pokročilá medicína v té době už uměla průstřel mozku vyléčit. Tak nasedl do svého nového raketoplánu a odletěl kamsi.
Jak vidíte, tyhle typy lidí se zbaví sami sebe. Nebuďte tedy zlí na nenechavé podnikatele, protože se zničí sami.


  • Diskuze: 1 komentář, nejnovější: 18.03, 12:35 - čtenář Václav
 Přidat komentář 
› Online 9


O nokturnu

Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.

©1999-2020 Skaven

Shrnutí

komentářů: 14755
článků: 557
obrázků: 3652
dílek: 6344
autorů: 860