ikona.png, 0 kB Nokturno.net / tvorba / diskuze

  

+ přidej: dílko | obrázek» přihlásit | zaregistruj se

Diskuse k dílku: Příběh parku a popelnic 3/5. Sledovat diskuzi přes RSS rss.
Než se pustíte do diskuze, přečtěte si pravidla pro psaní komentářů.

Richard stál za stromem a ani nedýchal. Srdce mu svíraly křeče strachu. Oblečení bylo plné lepkavého potu. Zesláblé prsty se snažily sami od sebe drtit kůru stromu, za kterým byl schovaný.

Chtěl dívce pomoct, ale proti tomu muži neměl žádnou šanci. Strach mu nedovoloval cokoli udělat. Jen stál a hleděl na to, jak dívka prohrává svůj životní zápas. Oči dívky se pomalu oddávali tmě a brouzdali pohledem po okolních stromech. Byly už smířené s nejhorším. I ruce a nohy pomalu přestávaly klást odpor a vysílené bezvládné visely z lavičky dolů.

Vtom jeden z jejích posledních pohledů stanul na stromu, za kterým stál kamenný Richard. Z úst se jí vydral po dlouhé době výkřik a oči na krátkou chvíli zaplály a zrcadlila se v nich naděje. Pak se zavřely. Richardovi se postupně začala vracet síla do končetin a posilněn dívčiným pohledem se odhodlal vložit v sázku svůj nevýznamný život.

* * *

 Přidat komentář 



[<<]-[<]/1 [>]-[>>]
[2] čtenář jarin | odpověz | 29.11, 08:43 | # | 1 přínosný nepřínosný
ikonka
kamenný Richard --- to je roztomilé slovní spojení,-)
[1] Skaven | @ | odpověz | 28.11, 17:45 | # | 0 přínosný nepřínosný
ikonka
3 hrubky a nějaké překlepy... chce to dbát i na formu...
[<<]-[<]/1 [>]-[>>]

› Online 4

› Zeď




čtenář Honza
(21.11.25, 21:13)
Ahoj, po letech (spoustě let), jsem objevil pohledy od Kyako (Kyako Jaya). Zjistil jsem, že tady má pár příspěvků (hafo starých), ale zkusím štěstí... Nemáte na ni prosím aktuální kontakt? Šance je minimální, ale doufám a věřím... Díky všem za pomoc a krásný den přeji

natir
(24.10.25, 20:11)
Kuřátko, to mě mrzí. Já si tu teď zase léčím nešťastnou lásku. :) Tak si tu budeme pěkně notovat. Zároveň by se mi hodilo, kdybys sem něco napsalo, ať tu nějak dvě věci po sobě... :)

čtenář Kuřátko
(24.10.25, 08:41)
já sem chodím jen při rozchodech... a teď je ten novej poezie čas!

Utrhor
(03.06.25, 08:24)
https://bandzone.cz/folkolorit

všechny zprávy | RSS


O nokturnu

Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.

©1999-2026 Skaven

Shrnutí

komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6514
autorů: 867