ikona.png, 0 kB Nokturno.net / tvorba / diskuze

  

+ přidej: dílko | obrázek» přihlásit | zaregistruj se

Diskuse k dílku: coctail so slamkou EPITAF. Sledovat diskuzi přes RSS rss.
Než se pustíte do diskuze, přečtěte si pravidla pro psaní komentářů.

namiešame si coctail z nenaplnených sľubov a pridáme za špičku noža surrealizmu reality. Bláznovstvo "myších ocásků", nezmyselnosť rozštiepených vlasových končekov a odstrihnutých nechtov. Pijeme vychladené za zvuku mesačnej sonáty na počesť samovrahov. Cink, veľký prípitok byť musí, neodmysliteľná súčasť. Lyžička sa bezútešne cinká o pohár, sama od seba. Vstávam od stola, rozhliadnem sa do mŕtveho ticha, usmejem, nadýchnem a začnem sa smiať z plných pľúc.
Aké nečakané. Výsmech realite, ulietame si do iných stavov vedomia. Psychopatické objatia so snami, knihami plných múdrostí, skáčeme šipku do vesmíru poznania a nepoznania. Roztrepeme si hlavu o dno plytkosti všetkého okolo nás, pozbierame kvapky krvi zo zeme a s plačom sa rozbehneme za najbližším dospelákom, aby nás potešil, že sme neschopní.

Po skončení prológu, hlavného deja a záveru, ukončím preslov len námatkovo načarbaným epitafom v myšlienkach poletujúcich okolo.

Buďme kým sme, kým ešte nie sme niekym iným...
 Přidat komentář 




› Online 3

› Zeď




čtenář Honza
(21.11.25, 21:13)
Ahoj, po letech (spoustě let), jsem objevil pohledy od Kyako (Kyako Jaya). Zjistil jsem, že tady má pár příspěvků (hafo starých), ale zkusím štěstí... Nemáte na ni prosím aktuální kontakt? Šance je minimální, ale doufám a věřím... Díky všem za pomoc a krásný den přeji

natir
(24.10.25, 20:11)
Kuřátko, to mě mrzí. Já si tu teď zase léčím nešťastnou lásku. :) Tak si tu budeme pěkně notovat. Zároveň by se mi hodilo, kdybys sem něco napsalo, ať tu nějak dvě věci po sobě... :)

čtenář Kuřátko
(24.10.25, 08:41)
já sem chodím jen při rozchodech... a teď je ten novej poezie čas!

Utrhor
(03.06.25, 08:24)
https://bandzone.cz/folkolorit

všechny zprávy | RSS


O nokturnu

Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.

©1999-2026 Skaven

Shrnutí

komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6514
autorů: 867