07.03.07 | lemniskata, @, další tvorba | 3777 x | vypínač
jde to i beze mě
lásko
dáme si rande
na křižovatce
zastavíme uprostřed
a dáme řeč
přesně o půl
jedenácté
udělala bys mi
všechno
abych ti zůstala -
třeba i dítě
je mi špatně
narážíš mi do mandlí
a z cédéčka
jakoby nic
hrajou Redhoti
, linkuj! 
, jagg 
les žena haiku vyznání krev život vztah zima vztahy naděje momentka temnota bolest horror . horor marnost sen deprese touha ... přetvářka poezie x humor cesta srdce noc vzpomínka osud realita sex jen tak smrt strach příroda podzim pocity erotika láska beznaděj město samota pocit hrůza nenávist tma zklamání voľný verš svoboda sobota smutek .. fantasy mládí čas povídka zoufalství aa emoce * antilistí
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867