04.06.09 | natir, @, další tvorba | 3242 x | vypínač
Meleme krev, housku a sračky,
Všechen ten rádoby prejt cpeme do jelit.
Meleme krev, housku a sračky.
"Jen masa, masa máme málo!"
Říkáme opojeni frází života
a nečekáme, že cokoli se změní,
a nechceme, aby se cokoli měnilo.
Čteme si noviny, posloucháme
přítele naproti, rádio plné popu, dvě treperendy z vedlejšího bytu
a přikusujeme jelito.
Teď ho jen vyloučit a cyklus
začne znova.
Meleme krev, housku a sračky.
"Jen masa, masa máme málo!"
Šeptáme z posledního dechu.
"Bohudík. Škoda ho do jelit."
, linkuj! 
, jagg 
zklamání noc zoufalství smrt poezie hrůza antilistí krev temnota aa povídka čas x sex horror tma humor žena podzim marnost život momentka sen vyznání vzpomínka erotika nenávist láska samota ... naděje emoce strach srdce přetvářka fantasy . beznaděj pocit .. cesta haiku sobota mládí osud vztah příroda les realita horor deprese město voľný verš smutek touha vztahy jen tak zima pocity * bolest svoboda
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867