14.12.08 | Levianth, @, další tvorba | 2855 x | vypínač
Cítím se tak suše,
kam zmizelá má duše?
A jakou formu má?
Je světlá, tmavá či průhledná?
Mohu přes ní vidět?
A nebudu se stydět,
když zmizí v dáli?
Co kdyby se mi lidé smáli...
Je velká jako já?
Nebo se mi to jen zdá...
Že by to jen energie byla...
kulička, co by po mě zbyla...
Tak já nevím Platóne
Budu tu po smrti a nebo ne?
, linkuj! 
, jagg 
povídka samota sobota sen vzpomínka touha zklamání ... mládí . deprese zoufalství * haiku přetvářka osud smutek smrt humor momentka vyznání zima horror les noc .. voľný verš čas x pocit bolest srdce láska cesta poezie realita erotika příroda vztahy marnost pocity aa tma beznaděj hrůza svoboda nenávist město život naděje krev antilistí podzim žena horor jen tak sex strach emoce temnota vztah fantasy
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867