15.12.06 | Kuřátko, @, další tvorba | 5436 x | vypínač
Za oknem hledí dvě smutné oči,
mráz se sápe po stěnách,
před domem se jen vločky točí
a tiché hlasy v ozvěnách.
Pár šlápot – otisk přítomnosti,
však nikde nikdo, kam by šel?
Svět kolem v zimě bez hojnosti…
… i bez ní by mi nevyšel.
, linkuj! 
, jagg 
cesta svoboda erotika hrůza .. příroda pocity marnost antilistí voľný verš osud beznaděj horror povídka tma realita srdce zoufalství jen tak smrt život naděje mládí haiku nenávist čas emoce sobota žena láska aa . poezie přetvářka podzim vyznání pocit ... bolest x zima smutek strach město krev temnota samota touha vztah fantasy noc horor momentka sen vzpomínka zklamání les deprese vztahy * humor sex
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867