03.03.08 | Kuřátko, @, další tvorba | 3967 x | vypínač
Býti básníkem
jako pan Seifert...
...chtěla bych být
a chtěla bych snít,
chtěla bych bdít
a chtěla bych dít...
Chtěla bych umírat
a dlouze zavírat
knihy, co nemají stránek.
Chtěla bych malovat
temperou po kůži,
chtěla bych žalovat
holoubkům ve věži.
Chtěla bych obcovat
s kostlivcem ve márnici...
Chtěla bych rýsovat
úsměvy na líci
té tvojí tváře.
JÁ chtěla bych odříkat
sto různých modliteb,
chtěla bych zazpívat
jedinou píseň.
, linkuj! 
, jagg 
vztahy osud marnost čas smrt temnota antilistí povídka aa sex pocit vyznání město podzim strach žena fantasy přetvářka ... realita jen tak emoce smutek voľný verš . hrůza vzpomínka horror svoboda naděje sobota život momentka krev zklamání vztah zima srdce tma bolest * horor deprese .. příroda poezie samota zoufalství haiku láska beznaděj humor cesta sen touha noc mládí erotika les nenávist x pocity
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867