12.10.08 | Falllen, @, další tvorba | 4645 x | vypínač
Jdu vám takhle jednou do lesa a potkám tam hada:
"Ahoj, hade!"
- Ssssssssssssssssssssssss
"Povídám ahoj!"
- Sssss
"Mmm, zřejmě pozdrav..." Zamrmlám si polohlasně pro sebe.
- Ssssssssssss
"Dobrá, zdvořilosti už bylo dost!"
- Sssssssss
"Jasně, chápu. A kterejpak ty vůbec jseš?" Zeptal jsem se.
- Ssssssssssssssssssssssss
"Neprozradíš? ...tak aspoň...jsi jedovatej?"
- Sssssssssssssssssss
"Takže nejsi jedovatej???"
- Ssss
"Tak jsi, nebo nejsi?!"
- Sssssssss
"A umíš vůbec něco jinýho?!!!" Už mi pomalu začínala docházet trpělivost.
- Ssssssssssssssssssssssssssssss
"Takže ty se mnou nemluvíš! Co si o sobě vůbec myslíš?!!!"
- Ssssssssssssssssss
To už byla opravdu poslední kapka. Sebral jsem ze země nejbližší klacek a majznul s ním hada po hlavě.
- Chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...
, linkuj! 
, jagg 
antilistí láska život krev sex samota osud nenávist beznaděj emoce sen humor noc smutek aa realita svoboda poezie smrt les vztahy .. naděje hrůza . pocity voľný verš * srdce zklamání žena sobota strach erotika pocit jen tak vyznání marnost zima haiku ... povídka temnota přetvářka podzim mládí deprese město vztah horor fantasy vzpomínka bolest příroda čas x horror momentka tma touha zoufalství cesta
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867