17.01.08 | J.V.Znojemsky, @, další tvorba | 3872 x | vypínač
Sedim v jenom baru
však připadam si v klamu.
Všichni tu maj někoho,
jen já jsem tu sám,
hledám jednu holku co ji srdce dám.
Žádám toho moc?
Já nechci vztah na jednu noc!
Chcim jen nekoho mít
ne jen pořád snít.
Ten bar je plný lidí
a všichni mě tu vidí.
Ja připadám si jak ten debil
možna by bylo lepší kdybych tu nebyl.
, linkuj! 
, jagg 
povídka žena temnota antilistí voľný verš ... vztah sex sobota smrt pocity nenávist fantasy zklamání mládí noc tma zoufalství krev marnost beznaděj x zima momentka podzim haiku horror pocit deprese smutek samota humor láska cesta vztahy horor . erotika svoboda * život realita osud les čas srdce přetvářka emoce vzpomínka touha příroda naděje sen hrůza město jen tak bolest .. strach vyznání poezie aa
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867