09.04.07 | David Kartaš, @, další tvorba | 2089 x | vypínač
O Něčem # 1
A byla vystřelena vesmírná stanice Salmut 446.A po dvaceti
letech sem přešla vláda Spojených Států a poté každé země na zemi,neboť utekli
před hrozným morem a podávali skrze počítače nároky a příkazy armádě,jíž byla
dána vláda na zemi.A podávali zprávy po třicet sedm let,než se vyslala mise
směrem k zemi a vyslanci přistáli na letišti,jež bylo v Nový Yorku a
neviděli ani letiště,ani Nový York.
Hledali,ale nenašli nic,nebylo měst a nebylo vesnic.Našli jen jediný,starý
počítač,jež automaticky příjimal všechny zprávy ze Salmutu 446.Politici,jež se
zde uzavřeli,byli posledními lidmi.A to je horší než cokoliv jiného,co se
mohlo stát.
, linkuj! 
, jagg 
pocity momentka město x zoufalství sex srdce beznaděj bolest cesta voľný verš deprese poezie čas erotika vztah tma humor .. sobota hrůza antilistí horor vyznání marnost nenávist láska touha zklamání svoboda emoce smutek zima temnota ... fantasy vztahy naděje osud samota haiku les jen tak pocit mládí přetvářka život smrt žena * realita podzim vzpomínka horror aa příroda strach noc . sen povídka krev
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867